Wiaty

wiata

Wiaty to nieodłączny element każdej nieruchomości. Mogą być budowane jako wolnostojące, jak i dostawiane do budynku. Mogą pełnić funkcję rekreacyjną, a także chronią samochody przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto dodają estetyki całemu otoczeniu. 

Oferujemy Państwu wiaty i zadaszenia wykonane z najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego klasy C24 lub klejonego BSH SI. Są nie tylko trwałe, ale także estetycznie wykonane. Nasze wiaty drewniane są dostępne w dowolnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do swojego domu i ogrodu. 

 

Wiaty z drewna

Każda z naszych wiat drewnianych jest projektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Co istotne, tworzymy nie tylko tradycyjne wiaty drewniane, ale też altany i domki ogrodowe. Ponadto oferujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu – od wyboru odpowiedniego modelu, przez proces montażu, aż po serwis posprzedażowy.

Jak zaprojektować odpowiednią wiatę z drewna?

Przygotowanie projektu wiaty nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Aby stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne miejsce, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim bardzo duże znaczenie ma wybór lokalizacji wiaty z drewna. Należy wziąć pod uwagę dostępność terenu, jego ukształtowanie oraz otaczającą roślinność. Nie bez znaczenia jest też dobór materiałów oraz technologii budowy. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność, że otrzymają konstrukcje najwyższej jakości.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcą Państwo w pełni cieszyć się swoją nową drewnianą wiatą, musi mieć ona również odpowiedni rozmiar i wysokość. Wielkość powinna być dopasowana do przeznaczenia konstrukcji, dlatego i nad tym warto zastanowić się przed stworzeniem projektu. Należy jednak zaplanować ją z pewnym zapasem, by była funkcjonalna również w przyszłości, gdy Państwa potrzeby ulegną zmianie. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą przy projektowaniu!