Domki ogrodowe

domek letniskowyDomki ogrodowe są idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących posiadać własne miejsce na wypoczynek. Są wykonane z najwyższej jakości drewna świerku skandynawskiego, co gwarantuje ich trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Mają konstrukcję szkieletową klasy C24, częściowo prefabrykowaną, dzięki czemu ich montaż trwa zaledwie kilka dni. 

 

Każdy domek ogrodowy jest projektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, a także estetyce, która wpisuje się w naturalne otoczenie. Wykończenie naszych konstrukcji może być z łatwością dostosowane do określonych potrzeb, dzięki czemu będą pięknie prezentować się one w każdym ogrodzie i odpowiedzą potrzebom estetycznym inwestora.

Duży wybór domków ogrodowych

Nasze domki ogrodowe mogą być posadowione na bloczkach betonowych lub fundamencie. Bloczki betonowe są prostym i szybkim sposobem na przygotowanie podłoża pod konstrukcję. Ich zaletą jest łatwość montażu, niższe koszty oraz możliwość przeniesienia domku w razie potrzeby. Fundament z kolei to trwalsze i stabilniejsze rozwiązanie, które zapewni długowieczność całej konstrukcji i doskonałą izolację od wilgoci. 

To jednak nie koniec możliwości! Nasze domki ogrodowe są również dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zarówno małe, urocze domki idealne dla pary, jak i większe domy letniskowe na działkę, które pomieszczą całą rodzinę. Jeśli szukają Państwo czegoś więcej, w naszej ofercie mamy oczywiście również konstrukcje całoroczne, takie jak nowoczesne domy typu stodoła o mniejszej lub większej powierzchni.

Domki letniskowe

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że wiele osób marzy o miejscu, w którym może spędzać okres wakacyjny i odpoczywać od codziennych obowiązków. Dlatego też domki letniskowe z drewna, które wykonujemy, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Choć mamy w naszej ofercie wiele gotowych projektów, jesteśmy również w stanie tworzyć je od zera, uwzględniając Państwa preferencje i nietypowe rozwiązania. 

Aby jednak gotowa konstrukcja spełniła Państwa wymagania, przed wyborem projektu należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim ważne jest określenie przeznaczenia domku letniskowego, a także jego wymiarów. Nie bez znaczenia pozostaje również jego umiejscowienie. Jeśli chcą Państwo stworzyć przyjemną przestrzeń do relaksu, warto wybrać miejsce nasłonecznione i w otoczeniu roślin. 

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich naszych klientów i pomagamy w wyborze lub tworzeniu idealnych projektów domków letniskowych, dlatego zapraszamy do kontaktu!