Domy bez pozwolenia do 70 m²

Oferujemy domy bez pozwolenia do 70 m². Przez domy, których łączna powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2, rozumiemy budynki mieszkalne jednorodzinne maksymalnie o dwóch kondygnacjach. Przestrzeń ta jest jednak na tyle dobrze zaaranżowana i duża, by zapewniała najwyższy poziom komfortu jej użytkownikom i umożliwiała stworzenie wielu pomieszczeń. Projekt każdego obiektu jest także dostosowywany do indywidualnych potrzeb inwestora.

 

Domy do 70 m² bez pozwolenia są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby mogły spełniać założenia obiektu całorocznego, co sprawia, że są one ciekawą alternatywą dla mieszkania w bloku. Dzięki temu, że metraż takiego domu bez pozwolenia jest stosunkowo duży, a rozkład pomieszczeń dość dobrze przemyślany, może on stanowić zarówno miejsce do zamieszkania, jak i rekreacji dla kilkuosobowej rodziny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów nasze domy na zgłoszenie 70 m² są trwałe, energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Co oznacza, że dom 70 m2 nie wymaga pozwolenia?

Coraz więcej osób, chcąc możliwie skrócić formalności związane ze stawianiem nowego obiektu, decyduje się na budowę domu do 70 m2 bez pozwolenia. Takie rozwiązanie jest dobrym wyborem zarówno w przypadku domków letniskowych, jak i całorocznych domów mieszkalnych do 70 m2. Zgodnie z polskim prawem budowlanym istnieje bowiem możliwość budowy domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 70 m2 bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. 

Wystarczy zgłosić zamiar budowy w odpowiednim urzędzie i spełnić określone warunki techniczne oraz formalne. Dzięki temu proces budowy może przebiegać znacznie sprawniej i szybciej, co jest niewątpliwą zaletą dla przyszłych mieszkańców. Co równie istotne, domy na zgłoszenie 70 m2 zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, charakteru i możliwości działki budowlanej, a także służymy pomocą naszym klientom podczas całego przebiegu współpracy.

Zalety budowy domu bez pozwolenia 70 m2

Decydując się na budowę domu bez pozwolenia, można cieszyć się wieloma korzyściami. Przede wszystkim proces budowy jest znacznie uproszczony i skrócony, co pozwala na szybsze wprowadzenie się do nowego budynku. Ponadto koszty związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę są eliminowane, co przekłada się na oszczędności w budżecie przeznaczonym na inwestycję. 

To jednak nie wszystko! Choć powierzchnia domu bez pozwolenia jest ograniczona do 70 m2, jest ona dostatecznie duża, by stworzyć w niej komfortowe miejsce do życia. Taki metraż użytkowy wpływa również na odczuwalnie niższe koszty eksploatacji i utrzymania budynku. To z kolei jest bardzo istotne z punktu widzenia długoterminowego funkcjonowania domu.

Projekt domu 70 m2 bez pozwolenia 

W Prodrew chcemy wyjść naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór projektów domów 70 m2 bez pozwolenia. Co więcej, wszystkie z nich można dostosować do indywidualnych preferencji i wymagań przyszłych mieszkańców, aby gotowe konstrukcje zapewniały najwyższy poziom komfortu oraz wygody. 

W razie potrzeby jesteśmy też w stanie stworzyć projekt domu 70 m2 bez pozwolenia całkowicie od zera, jeśli mają Państwo swoją wizję, którą chcieliby wcielić w życie. Współpracując z doświadczonymi architektami, gwarantujemy wysoką jakość projektów oraz ich funkcjonalność i niebanalną, współczesną estetykę. Dzięki temu każdy inwestor może wybrać projekt spełniający jego oczekiwania i marzenia o idealnym domu.

Gotowe domy bez pozwolenia 70 m2 

Gotowe domy drewniane 70 m2 bez pozwolenia na budowę to niezwykle korzystne rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością w Polsce z wielu powodów. Domy te charakteryzują się przede wszystkim krótkim czasem realizacji, co jest dużą wartością dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce do nowego miejsca. Konstrukcja szkieletowa, na której one polegają, wymaga bowiem znacznie mniej czasu na budowę niż np. obiekty murowane.

A to nie wszystko! Gotowe domy bez pozwolenia 70 m2 naszej produkcji wyróżniają się też wysoką trwałością i izolacyjnością termiczną. Ponadto drewniana konstrukcja sprawia, że obiekty tego typu są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i zdrowia mieszkańców. W naszej ofercie dostępne są różnorodne projekty domów drewnianych o powierzchni 70 m2, zarówno w wersji parterowej, jak i z poddaszem użytkowym, co pozwala na dopasowanie budynku do indywidualnych potrzeb inwestora.

Dom drewniany bez pozwolenia – zalety konstrukcji drewnianej

Domy drewniane 70 m2 bez pozwolenia na budowę to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących ekologiczne i energooszczędne materiały budowlane. Drewno jest bowiem naturalnym surowcem, który zapewnia doskonałe właściwości termiczne oraz akustyczne. Zastosowanie przez nas nowoczesnych materiałów budowlanych dodatkowo wzmacnia te aspekty, zapewniając mieszkańcom komfort przez cały rok, niezależnie od pogody panującej na zewnątrz.

Ponadto, jak wspomnieliśmy wyżej, domy drewniane charakteryzują się szybkim czasem budowy oraz możliwością realizacji nietypowych projektów architektonicznych. Warto również zauważyć, że drewno jest materiałem odnawialnym i biodegradowalnym, co sprawia, że domy drewniane 70 m2 bez pozwolenia są przyjazne dla środowiska. Wspaniale wpasowują się również w naturalne otoczenie – budujemy je zarówno w miastach, jak i na wsiach, w okolicy jezior czy w lasach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszej oferty.