Domy bez pozwolenia do 35 m²

mały dom

Budowane przez nas domy, których łączna powierzchnia zabudowy nie przekracza 35 m2, nie wymagają uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Są to kompaktowe i funkcjonalne budynki parterowe lub z nieużytkowanym poddaszem. Doskonale sprawdzają się jako domy letniskowe lub domki ogrodowe, a nawet małe biura. Ponadto jesteśmy w stanie ocieplić je nowoczesnymi materiałami budowlanymi, dzięki czemu mogą one służyć przez cały rok. 

W razie potrzeby oferujemy również większe domy mieszkalne do 100 m2 lub nieco mniejsze, także niewymagające pozwolenia – o powierzchni 70 m2. Domy bez pozwolenia do 35 m² wykonujemy na terenie całej Polski. Proces budowy takiego domku jest szybki i efektywny, trwa maksymalnie kilka dni.

 

Dlaczego warto wybrać dom bez pozwolenia do 35 m²?

Domy bez pozwolenia do 35 m² cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nie wymagają one dużej ilości formalności, co znacznie ułatwia i przyspiesza cały proces inwestycyjny. Wystarczy zgłosić zamiar budowy do odpowiedniego urzędu, a następnie można przystąpić do realizacji swojego projektu. To ogromna oszczędność czasu i nerwów, zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia w kontaktach z urzędami i chcą uniknąć biurokracji.

Kolejnym atutem domów bez pozwolenia do 35 m² jest ich cena. Ze względu na mniejszą powierzchnię oraz wykorzystanie drewnianej konstrukcji szkieletowej koszty budowy są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych domów jednorodzinnych murowanych. Są one również bardzo atrakcyjne wizualnie. W naszej firmie oferujemy gotowe projekty tego typu obiektów, dlatego zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat proponowanych konstrukcji!